14 maj 2016

Targi LOOK & beautyVISION 2016 | Blog Beauty Day | RelacjaWitam :) Dzisiaj zapraszam Was na relację z targów Look & beautyVISION, które odbyły się 7-08.05.16 w Poznaniu. To już moja kolejna wizyta na tym wydarzeniu, już przestałam liczyć która :) Miałam to szczęście, że na targi odbywające się wówczas w Arenie uczęszczałam już jako dziewczynka, ponieważ moja mama jest związana z branżą fryzjerską. W tym rok pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek Blog Beauty Day. Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w  tym spotkaniu, gdyż było naprawdę bardzo miło no i oczywiście poznałam świetne dziewczyny, które serdecznie pozdrawiam :) Zapraszam na relację :) 
Na targach pojawiłam się około godziny 11:00 i miałam godzinkę na przejście się po stoiskach. Oczywiście nie obyło się bez szybkich zakupów. Nyx oraz Maestro to były miejsca gdzie musiałam pójść w pierwszej kolejności ;)Nyx cieszyło się dużym zainteresowaniem, ale obsługujące dziewczyny starały się trzymać rękę na pulsie i wszystko szło dość sprawnie, przynajmniej na początku targów gdy ja robiłam zakupy ;) 

 

 Po zakupach krótkie przejście po halach i rozeznanie gdzie na pewno chcę jeszcze zajrzeć :)


Jednak przed godziną 12:00 musiałam już zmierzać w kierunku spotkania Blog Beauty Day, które odbywało się na antresoli.  Miałyśmy z góry świetny widok na całe targi.
 

Bardzo mi miło było poznać dziewczyny - Emilkę, Magdę, Dorotę oraz Magdę, którą kojarzę już od jej początków na You Tubie :) Po ugaszeniu pragnienia nadszedł czas na rozpoczęcie spotkania. Zaczęliśmy od wystąpienia pana Pawła Lemieszka z firmy Biomed-Pharma, która rozpoczyna swoją działalność w Polsce i wprowadza na nasz rynek Kolagen Norweski.

 
  Następnie otrzymałyśmy upominki od partnerów spotkana i podzielone na dwie grupy rozpoczęłyśmy zwiedzanie targów i odwiedzanie stoisk partnerów spotkania.
Wśród partnerów Blog Beauty Day znalazły się następujące marki.
Rozpoczęłyśmy od stoiska Tangle Angel :) Od jakiegoś czasu interesowały mnie ich szczotki i bardzo się cieszę, że będę miała okazje przetestować szczotkę Classic.
 

 


Kolejno zjawiłyśmy się na stoisku z produktami fryzjerskim. Miałyśmy możliwość posłuchać informacji o kosmetykach do włosów oraz obejrzeć krótki pokaz możliwości produktów do stylizacji.


Następnie nasze kroki podążyły na stoisko Hairvity, gdzie usłyszałyśmy o właściwościach tego suplementu diety. Wkrótce zacznę testowanie i już jestem ciekawa efektów :)

 

Po pewnym czasie udałyśmy się na stoisko Tangle Teezer i tam coś na co najbardziej czekałam, a mianowicie spotkanie z  twórcą słynnych szczotek Shaun'em Pulfrey. Jestem pod wrażeniem jego osobowości, bardzo pozytywny człowiek :) Miałyśmy okazję uczestniczyć w pokazie promującym szczotkę do modelowania włosów.
 
Po bardzo udanym pokazie, zadowolone z prezentów udałyśmy się na stoisko słynnej firmy posiadającej w swoim asortymencie odżywki do rzęs, brwi oraz serum pod oczy.  Bardzo się cieszę, że dostałyśmy do przetestowania właśnie serum, gdyż okolica pod oczami to bardzo problematyczne miejsce w moim przypadku.


Następnym punktem na trasie zwiedzania była firma ZEW posiadająca w swojej ofercie kosmetyki dla mężczyzn, których składnikiem jest węgiel pochodzący z Bieszczad. W ramach upominku otrzymałam mydło do mycia twarzy, ciała i włosów, które trafi do mojego narzeczonego :)


 Bardzo zainteresowało mnie stoisko EM Nail z lakierami hybrydowymi 
oraz różnorodnymi produktami do paznokci.


 
Mijała już prawie druga godzina zwiedzania, trochę zmęczone, ale nadal chętne do zapoznawania się z nowościami. Taką nowością była dla mnie marka Smooth produkujące naturalne kosmetyki na bazie glinek.Ostatnim punktem naszej trasy było stoisko Sylveco. Co tu dużo pisać po prostu uwielbiam. Duża różnorodność naturalnych kosmetyków w jednym miejscu. Bardzo się cieszę, że będę miała okazję przetestować produkty z serii Vianek i Biolaven
  


 Po skończonym zwiedzaniu nastał moment poczęstunku no i czas było się już pożegnać z dziewczynami. I tak oto zakończyło się IV Spotkanie Blogerek Blog Beauty Day. 

Targi odwiedziłam również kolejnego dnia i wtedy indywidualnie zapoznałam się ze stoiskami targów oraz skupiłam swoją uwagę na pokazach odbywających się na scenie głównej Dziękuję organizatorom za możliwość uczestnictwa w spotkaniu i miłe spędzenie dnia. Serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczyny, bardzo miło mi było Was poznać i oby więcej takich spotkań:)

Niedługo na blogu pojawi się post z zakupami 
oraz upominkami od partnerów spotkania Blog Beauty Day


                                                                       Pozdrawiam :)


                                                Gosia


4 komentarze:

  1. Świetna sprawa :) szkoda, że do Poznania mam tak daleko!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna relacja ;) Mam nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie. Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń